طراحی سه بعدی ناخن

طراحی سه بعدی ناخن

طراحی سه بعدی ناخن

 

طراحی سه بعدی ناخن معمولا روی ناخن مصنوعی انجام می‌شود و سپس آن را روی ناخن فرد می‌چسبانند.

برای این مدل، طراح با قلم‌مو اکریلیک رنگی را روی قالب می‌زند تا خشک و سفت شود. وقتی کاملا خشک شد آن را از قالب جدا می‌کند و روی ناخن مصنوعی می‌چسباند.

نمونه‌های غیر اکریلیک هم وجود دارند که از سنگ‌های رنگی و مواد کوچکی استفاده می‌شود که آن‌ها را روی ناخن می‌چسبانند.

نکاتی درباره طراحی سه بعدی ناخن

گل، یکی از مواردی است که در طراحی سه بعدی از آن استفاده می‌شود که می‌توان برگ‌ها و گل‌برگ‌های آن را به‌طور برجسته کار کرد تا زیباتر شوند. بسیاری از افراد به دلیل متفاوت بودن و جذاب بودن، طراحی سه بعدی ناخن را انتخاب می‌کنند و برخی دیگر نیز از آن برای مراسم خاصی مثل عروسی استفاده می‌کنند.نمونه‌ای از طراحی سه بعدی ناخن

برای طراحی ناخن سه بعدی، طراح ابتدا یک رنگ زمینه روی ناخن می‌زند. این رنگ می‌تواند برای یک پوشش کامل درخشنده یا اکلیل ناخن باشد. آن را با چسب روی ناخن می‌چسبانند. اغلب طراحی سه بعدی رنگارنگ است و می‌توان روی آن را لاک اکلیلی زد.

طراحی ناخن را با احتیاط باید انجام داد تا از شکستن آن جلوگیری شود. این مدل روی ناخن اکریلیک بهتر قرار می‌گیرد زیرا بلندتر و محکم‌تر است. وقتی قصد استفاده از طراحی سه‌ بعدی دارید بهتر است از ناخن مصنوعی استفاده کنید تا ناخن طبیعی خودتان. ناخن‌های مصنوعی را می‌توان از قبل آماده کرد و به مشتری ارائه داد یا این‌که مشتری طرح مورد نظر را ارائه کند تا طراح آن را بکشد.

مشتریان می‌توانند خدمات طراحی سه بعدی را در سالن‌های مخصوص ناخن یا حتی در منزل انجام دهند. انجام این کار در سالن‌های آرایشی از مانیکور گران‌تر است و  به نسبت هر سالن ممکن است گران‌تر یا ارزان‌تر باشد. هزینه انجام این کار در خانه بستگی به قالب انتخابی، مواد اکریلیک و سایر مواد دارد.

ممکن است شما تا کنون این نوع از طراحی ناخن را تجربه کرده باشید، با این حساب تجربیات مفید خود را در بخش نظرات با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of
برو به بالا