WooCommerce Dynamic Pricing & Discounts - en to fa_IR translation catalogue (153 entries)

en: (experimental)
fa_IR: (تجربی)

en: Above add to cart
fa_IR: بالای افزودن به سبد خرید

en: Above product summary
fa_IR: بالای چکیده محصول

en: Add Condition
fa_IR: افزودن شرط

en: Add Discount
fa_IR: افزودن تخفیف

en: Add Row
fa_IR: افزودن سطر

en: Add Rule
fa_IR: افزودن قانون

en: Adjustment type
fa_IR: نوع تعدیل

en: Adjustment value
fa_IR: مقدار تعدیل

en: After tax (inclusive)
fa_IR: بعد از مالیات (inclusive)

en: All customers
fa_IR: همه مشتریان

en: All products
fa_IR: همه محصولات

en: All three pricing rule methods are completely different:<br /><br /><i>Quantity discount</i> is used to set up tiered discounts that depend on quantity of specific product purchased.<br /><br /><i>Special offer</i> is used to set up <i>buy two get one free</i> and similar scenarios.<br /><br /><i>Exclude matched items</i> is used to exclude specific products or categories from other, usually more general rules (e.g. exlude specific product from a category rule).
fa_IR: سه روش قیمت گذاری کاملا بایکدیگر متفاوت هستند: <br /><br /><i>تخفیف مقداری</i> بر اساس تعداد خرید یک محصول خاص، به آن محصول تخفیف اعمال می کند.<br /><br /><i>پیشنهاد ویژه</i> برای سناریو هایی مثل دو تا بخر و یکی رایگان ببر و مشابه آن اعمال می گردد. <br /><br /><i>خروج آیتم های منطبق</i> برای خارج کردن محصولات یا دسته بندی خاص از قوانین عمومی استفاده می شود.( برای مثال خارج کردن یک محصول خاص از قانون تخفیف اعمال شده بر روی دسته بندی آن محصول.

en: Amount spent to date at least
fa_IR: حداقل تعداد مصرف روزانه

en: Amount to adjust
fa_IR: مقدار برای تعدیل

en: Amount to purchase
fa_IR: مقدار برای فروش

en: Apply all matched rules
fa_IR: همه قوانین منطبق اعمال گردند

en: Apply biggest discount
fa_IR: بزرگترین تخفیف اعمال شود

en: Apply first matched rule
fa_IR: اولین قانون منطبق اعمال گردد

en: Apply only if no other rules are matched
fa_IR: تنها درصورتیکه هیچ قانون دیگر منطبق نبود، اعمال گردد

en: Apply only this rule (disregard other rules)
fa_IR: فقط این قانون اعمال گردد (بدون توجه به قوانین دیگر)

en: Apply to
fa_IR: اعمال شود به

en: Apply with other matched rules
fa_IR: با سایر قوانین منطبق نیز اعمال گردد.

en: At least one category in cart
fa_IR: حداقل یک دسته بندی موجود در سبد خرید

en: At least one product in cart
fa_IR: حداقل یک محصول موجود در سبد خرید

en: Before tax (exclusive)
fa_IR: قبل از مالیات (exclusive)

en: Below add to cart
fa_IR: پایین افزودن به سبد خرید

en: Below page content
fa_IR: پایین محتوای صفحه

en: Below product meta
fa_IR: پایین متای محصول

en: Below product summary
fa_IR: پایین چکیده محصول

en: Cart Discounts
fa_IR: تخفیف سبد خرید

en: Cart Item Count
fa_IR: تعداد آیتم های سبد خرید

en: Cart Subtotal
fa_IR: سرجمع سبد خرید

en: Cart discount title
fa_IR: عنوان تخفیف سبد خرید

en: Cart discounts applied
fa_IR: تخفیفات سبد خرید اعمال شدند.

en: Categories In Cart
fa_IR: دسته بندی های موجود در سبد خرید

en: Categories in list
fa_IR: دسته بندی های موجود در لیست

en: Categories not in list
fa_IR: دسته بندی هایی که در لیست نباشند

en: Category list
fa_IR: لیست دسته بندی

en: Choose position on the product page where pricing table (or link to open a modal) should appear. Not all of positions will work with all themes.
fa_IR: موقعیت نمایش جدول قیمت گذاری یا لینک به (باز شدن مودال جدول) در صفحه محصول را تعیین کنید. همه موقعیت ها در همه پوسته ها کار نمی کنند.

en: Conditions
fa_IR: شرایط

en: Count of cart items at least
fa_IR: تعداد آیتم های سبد خرید حداقل

en: Count of cart items less than
fa_IR: تعداد آیتم های سبد خرید کمتر از

en: Cumulative
fa_IR: ذخیره شده

en: Customer Details (must be logged in)
fa_IR: اطلاعات مشتری (باید لاگین کرده باشند)

en: Customer list
fa_IR: لیست مشتری

en: Customers
fa_IR: مشتریان

en: Customers in list
fa_IR: مشتریان موجود در لیست

en: Customers not in list
fa_IR: مشتریانی که در لیست نیستند

en: Discount
fa_IR: تخفیف

en: Discount Rule #
fa_IR: قانون تخفیف دهی #

en: Discount type
fa_IR: نوع تخفیف

en: Display in a modal
fa_IR: نمایش در یک مودال (Modal)

en: Display inline
fa_IR:  نمایش به صورت درون کار (Inline)

en: Display position
fa_IR: نمایش موقعیت

en: Display pricing table
fa_IR: نمایش جدول قیمت گذاری

en: Do not display
fa_IR: نمایش نده

en: Exclude matched items
fa_IR: خروج آیتم های منطبق

en: Exclusive
fa_IR: انحصاری

en: Field
fa_IR: فیلد

en: Fixed price
fa_IR: قیمت ثابت

en: General Settings
fa_IR: تنظیمات عمومی

en: Get In Touch
fa_IR: در تماس باشید

en: Horizontal
fa_IR: افقی

en: If checked, this cart discount will not be applied if cart contains at least one item which price was adjusted by pricing rules.
fa_IR: در صورت چک خوردن، اگر سبد خرید دارای حتی یک آیتم بوده که قیمت آن توسط قوانین قیمت گذاری تعیین شده باشد،تخفیف سبد خرید دیگر اعمال نخواهد شد.

en: If conditions are matched
fa_IR: اگر شرایط برقرار بود

en: Invalid data structure.
fa_IR: ساختار داده ها نامعتبر است.

en: Labels
fa_IR: برچسب ها

en: Localization
fa_IR: بومی سازی

en: Manage Cart Discounts
fa_IR: مدیریت تخفیفات سبد خرید

en: Manage Pricing Rules
fa_IR: مدیریت قوانین قیمت گذاری

en: Max quantity
fa_IR: حداکثر تعداد

en: Method
fa_IR: روش

en: Min quantity
fa_IR: حداقل تعداد

en: None of selected categories in cart
fa_IR: هیچ کدام از دسته بندی های موجود در سبد خرید

en: None of selected products in cart
fa_IR: هیچ کدام از محصولات موجود در سبد خرید

en: On newer versions of WooCommerce, this will appear on the totals block as a discount title (similar to coupon code).
fa_IR: در ورژن های جدیدتر ووکامرس، این قسمت در بلاک سرجمع تحت عنوان تخفیف نمایش داده خواهد شد (مشابه کد کوپن)

en: Only if pricing not adjusted
fa_IR: فقط درصورتیکه قیمت گذاری انجام نشده باشد

en: Order count to date at least
fa_IR: حداقل تعداد سفارش روزانه

en: Other products
fa_IR: محصولات دیگر

en: Percentage discount
fa_IR: تخفیف درصدی

en: Please note that if you select other cart items to adjust, quantities of matched items (not items to adjust) will be taken into account. Biggest quantity of all quantities will be used.
fa_IR: لطفا توجه داشته باشید درصورتیکه آیتم های دیگر سبد خرید را برای انطباق دادن انتخاب کنید، تعداد آیتم های منطبق (نه آیتم های انتخاب شده برای تطابق) به حساب خواهند آمد. بیشترین تعداد از همه مقادیر استفاده خواهد شد.

en: Please note that if you select other cart items to adjust, quantities of matched items (not items to adjust) will be used to determine pricing tier. Biggest quantity of all quantities will be used.
fa_IR: لطفا توجه داشته باشید درصورتیکه آیتم های دیگر سبد خرید را برای انطباق دادن انتخاب کنید، تعداد آیتم های منطبق (نه آیتم های انتخاب شده برای تطابق) برای تعیین ردیف قیمت گذاری استفاده خواهند شد. بیشترین تعداد از همه مقادیر استفاده خواهد شد.

en: Price
fa_IR: قمیت

en: Price discount
fa_IR: تخفیف قیمتی

en: Pricing & Discounts
fa_IR: قیمت گذاری  و تخفیفات

en: Pricing Rule #
fa_IR: قانون قیمت گذاری #

en: Pricing Rules
fa_IR: قوانین قیمت گذاری

en: Pricing rule configuration did not pass validation. Reverted to previous state.
fa_IR: تنظیمات قانون قیمت گذاری درست نیست. به حالت قبل برگردید.

en: Product Page - Display in a modal
fa_IR: نمایش محصول - نمایش در یک مودال (Modal)

en: Product Page - Display inline
fa_IR: صفحه محصول - نمایش به صورت درون کار (Inline)

en: Product list
fa_IR: لیست محصول

en: Products In Cart
fa_IR: محصولات موجود در سبد خرید

en: Products in list
fa_IR: محصولات موجود در لیست

en: Products not in list
fa_IR: محصولاتی که در لیست نباشند

en: Products to adjust
fa_IR: محصولات برای تعدیل

en: Quantities based on
fa_IR: مقدار بر اساس

en: Quantities of all selected products split by category
fa_IR: مقادیر همه محصولات انتخابی جدا شده با دسته بندی

en: Quantities of all selected products summed up
fa_IR: مقادیر سرجمع همه محصولات انتخابی

en: Quantities of each cart line item individually
fa_IR: مقادیر هر ردیف آیتم سبد خرید به صورت جداگانه

en: Quantities of each product individually
fa_IR: مقادیر هر محصول به صورت جداگانه

en: Quantities of each variation individually
fa_IR: مقادیر هر تغییر به صورت جداگانه

en: Quantity
fa_IR: مقدار

en: Quantity Discount
fa_IR: تخفیف تعدادی

en: Quantity Pricing Table
fa_IR: جدول قیمت گذاری مقداری

en: Quantity Sum
fa_IR: مجموع مقادیر

en: Quantity discount
fa_IR: تخفیف مقداری

en: Quantity discounts
fa_IR: تخفیفات مقداری

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Repeat
fa_IR: تکرار

en: Role list
fa_IR: لیست قانون

en: Roles in list
fa_IR: قوانین موجود در لیست

en: Roles not in list
fa_IR: قوانینی که در لیست موجود نیستند

en: Rule description
fa_IR: توضیحات قانون

en: Same products
fa_IR: همان محصولات

en: Same products (selected above)
fa_IR: همان محصولات(انتخاب شده در بالا)

en: Select date from...
fa_IR: انتخاب تاریخ از...

en: Select date until...
fa_IR: انتخاب تاریخ تا...

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Shipping country in list
fa_IR: کشور مقصد در لیست

en: Something went wrong. Please try again.
fa_IR: چیزی اشتباه است ، لطفا مجددا تلاش نمایید.

en: Special Offer
fa_IR: پیشنهاد ویژه

en: Special offer
fa_IR: پیشنهاد ویژه

en: Special offer details
fa_IR: جزئیات پیشنهاد ویژه

en: Special offers
fa_IR: پیشنهاد های ویژه

en: Specific categories
fa_IR: دسته بندی های خاص

en: Specific customers
fa_IR: مشتریان خاص

en: Specific products
fa_IR: محصولات خاص

en: Specific roles
fa_IR: قوانین خاص

en: Subtotal at least
fa_IR: سرجمع حداقل

en: Subtotal less than
fa_IR: سرجمع کم تر از

en: Sum of item quantities at least
fa_IR: مجموع مقدار آیتم ها حداقل

en: Sum of item quantities less than
fa_IR: مجموع مقدار آیتم ها کمتر از

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Table layout
fa_IR: طرح جدولی

en: This will only be used for your own reference.
fa_IR: این فقط برای مرجع خودش استفاده خواهد شد.

en: Use cumulative methods when you wish to set up scenarios like <i>get 10% discount on Product X when you buy any 10 items from Category Y</i>.
fa_IR: از روش های ذخیره شده برای اجرای سناریو هایی مانند <i>get 10% discount on Product X when you buy any 10 items from Category Y</i>  استفاده کنید..

en: User in list
fa_IR: کاربر در لیست

en: User role in list
fa_IR: قانون کاربر در لیست

en: Valid from/until
fa_IR: از/واحد معتبر

en: Value
fa_IR: مقدار

en: Vertical
fa_IR: عمودی

en: Whether or not to display a pricing table on products that have quantity discount rule configured for them.<br /><br />This setting also allows you to choose whether table should be displayed inline or opened in a modal.<br /><br />It is important to understand that if you have any other rules and/or conditions in addition to the very basic <i>Quantity discount</i> table, the final price may differ from what is displayed in the pricing table. It is your own responsibility to determine whether displaying a quantity pricing table on a product page for marketing purposes will work fine in your unique setup.
fa_IR: نمایش یا عدم نمایش جدول قیمت گذاری برای محصولاتی که قانون تخفیف مقداری بر روی آنها اعمال شده است.<br /><br /> این تنظیمات به شما این اجاره را داده که تعیین کنید که آیا جدول قیمت به صورت درون کار (Inline) نمایش داده شده یا به صورت مودال (Modal) باز شود.<br /><br />خیلی مهم است که متوجه باشید که اگر قوانین یا شرایط دیگری غیر از جدول <i>تخفیف مقداری</i> دارید، قیمت نهایی از آنچه در جدول قیمت گذاری نمایش داده شده متفاوت خواهد بود. بر عهده شماست که مشخص کنید که آیا نمایش جدول قیمت گذاری در صفحه محصول برای رسیدن به اهداف مارکتینگ در حالت خاص مفید خواهد بود یا نه.

en: Whether to apply the same rule multiple times (if quantities allow) or not.<br /><br />For example, if you set up <i>buy 2 get 1 free</i> rule and leave <i>Repeat</i> unchecked, then 10 products at full price will earn only 1 free product.<br /><br />On the other hand, if you set <i>Repeat</i> to active, 10 products at full price will earn 5 free products.
fa_IR: اینکه یک قانون را چندیدن بار استفاده کنید (درصورتیکه تعداد اجازه دهد) یا نه.<br /><br />برای مثال، اگر قانون "دو خرید، یک رایگان" را راه اندازی کرده و تیک تکرار را نزنید، با خرید 10 محصول فقط یکی رایگان عرضه می شود.<br /><br /> از سوی دیگر در صورتیکه تکرار را فعال کرده باشید. با خرید 10 محصول 5 محصول رایگان نیز ارائه می گردد.

en: e.g. 1
fa_IR: برای مثال 1

en: e.g. 15.00
fa_IR: برای مثال 15.00

en: e.g. 2
fa_IR: برای مثال 2

en: e.g. 5
fa_IR: برای مثال 5

en: e.g. 5.00
fa_IR: به عنوان مثال 5.00

en: e.g. 50
fa_IR: برای مثال 50

en: e.g. 9
fa_IR: برای مثال 9

en: e.g. additional 5% discount for frequent buyers
fa_IR: برای مثال. additional 5% discount for frequent buyers

en: e.g. wholesale pricing for VIP customers
fa_IR: برای مثال. قیمت عمده فروشی برای مشتریان VIP
